Brendo strategija. Identiteto dizainas.

Naujas identitetas ir logotipas Šeškinės poliklinikai

Šeškinės poliklinika ilgą laiką vykdė nuoseklius pokyčius, siekdama tobulėti ir pagerinti savo paslaugas. Vienas iš svarbiausių pokyčių buvo naujo identiteto ir logotipo kūrimas. Dizaino agentūra "Moira Visuals" buvo pakviesta sukurti naują logotipą, kuris atspindėtų poliklinikos viziją ir vertybes.


Sukūrtas apskritas logotipas, kuris reprezentuoja įstaigos siekį tobulėti, atvirumą naujovėms ir bendradarbiavimui. Naujas logotipas skelbia pozityvumo žinią, gali būti asocijuojamas su saule, šviesa, sveikata, žydėjimu, ramybe ir tuo pačiu simbolizuoja profesionalumą ir visą spektrą medicinos paslaugų, kurias poliklinika teikia pacientams.

Tuo pačių Šeškinės poliklinika yra aplinkinių miesto rajonų medicinos centras, turintis viziją plėsti savo paslaugas, gerinti jų prieinamumą - todėl logotipo kompozicija centruota.


Tai yra reikšmingas žingsnis Šeškinės poliklinikos istorijoje, kuris atspindi pasiryžimą plėsti paslaugas ir gerinti jų prieinamumą. Džiaugiamės pranešti, kad naujas Šeškinės poliklinikos prekės ženklas buvo įregistruotas Valstybiniame patentų biure 2023 m. vasario 15 dieną.


Data: 2022 07 22

Į viršų