Brendo strategija. Identiteto dizainas.

Procesas


Passportology identitetas

Vizualinio dizaino projekto tikslas - sukurti stiprų ir atpažįstamą identitetą JAV vizų ir pasų dokumentų sutvarkymo kompanijai. Projekte įgyvendinti šie elementai:

1. Žodinis pavadinimas: sukurtas unikalus ir ryškus pavadinimas, atspindintis kompanijos veiklą ir pridėtinę vertę klientams.
2. Logotipas: suprojektuotas logotipas, kuriame sujungtos amerikos vėliavos motyvai su vizualinėmis asociacijomis, susijusiomis su pasų, dokumentų, šalių ir kelionių sritimi. Tai sukūrė unikalų ir atpažįstamą identiteto simbolį.
3. Biuro dokumentų dizainas: kuriant biuro dokumentus, buvo laikomasi kompanijos stiliaus ir naudojamos mėlynos bei raudonos spalvos, atspindinčios JAV vėliavos motyvus.
4. Ikonų komplektas: suprojektuotas ikonų rinkinys, skirtas originalioms paslaugoms. Šios ikonos padeda vizualiai perteikti paslaugų pobūdį ir padidina našumą bei patogumą klientams.
5. Interneto tinklalapis su e-parduotuve: kuriant tinklalapį, buvo sutelkta dėmesys į našumą, patrauklumą ir vartotojo patirtį. Prie tinklalapio integruota e-parduotuvė, kur klientai gali įsigyti reikiamus dokumentų sutvarkymo produktus.
6. Apmokėjimo galimybė: internetinėje parduotuvėje įdiegta apmokėjimo kreditine kortele funkcija, užtikrinanti patogų ir saugų apmokėjimo procesą klientams.

Visi šie dizaino elementai kūrė vientisą ir suderintą identitetą, remiantis mėlyna ir raudona spalvų paletėmis, kurios simbolizuoja JAV vėliavos spalvas ir atskleidžia kompanijos ryšį su šalies vizų ir pasų dokumentų procesais.

Data: 2020-07-27

Į viršų