Brendo strategija. Identiteto dizainas.

Lietuvosmenas.lt interneto puslapio dizainas

Dr. Jauniaus Gumbio ir Lietuvos meno fondo užsakymu sukūrėme interneto portalą, pristatantį gausią ir vertingą tapybos, skulptūros ir knygų kolekciją.

Kartu su klientu suformuoti dizaino tikslai: paprastas, minimalus ir aiškus dizainas, kuriame dominuotų kūrinys. Kartu siekiama, kad, pateikiant gausią kūrinių kolekciją, peržiūra būtų patogi.

Kolekcija skirstoma į tapybą, skulptūrą ir knygas. Papildomai kūriniai grupuojami pagal autorių, In Focus kategorijas, laiko tarpsnius „Spalvos laike“.

Tapyboje svarbiausia spalvos, todėl Lietuvosmenas.lt tituliniame puslapyje sukūrėme „Spalvų laiką“ – algoritmą, automatiškai apskaičiuojantį kiekvieno kūrinio vidutinę spalvą ir ją perteikiantį kvadratėlyje. Kiekvienas kūrinys atvaizduojamas kvadratėliu – tarsi pikseliu. Rodomas ir kūrinių skaičius laiko juostoje, o kvadratėlis veikia kaip nuoroda į kūrinio vaizdą ir išsamesnį aprašymą. Didžiuojamės „Spalvų laiku“, nes tai skaitmeninės tapybos kūrinys, panaudojantis tradicinės tapybos duomenis, bet moderniai juos interpretuojantis.

Nuoroda: Lietuvosmenas.lt

Data: 2016 09 09

Į viršų