Brendo strategija. Identiteto dizainas.

G'day dinaminis identitetas

Kas jie?

G’day – maža kavos skrudinimo manufaktūra. Pavadinimas kilo pagal žodžių „good day“ trumpinį. Gera kava – gerai dienai.
Jų perkama kava -  tik rūšinė šviežia kava, kurią jie patys skrudina. Pristato pagal prenumeratą į darbo vietą arba namus, kiekvieną savaitę pristatoma kava – vis kito skonio. Taip galima keliauti po pasaulį, ragaujant įvairių skonių kavą. 
Jie orientuoti į aukščiausio lygio kavos patirtį: dirba tik su aukštos kokybės rūšine kava, o ją skrudina tik prieš pat pristatymą klientui. Įdomus G'day produktas – kavos skonių prenumerata, kuri suteikia galimybę savu tempu, nesvarbu kur, namuose ar darbe, išbandyti skirtingas kavas. Taip galima keliauti po pasaulį, ragaujant įvairių skonių kavą.

Logotipas

Šriftas parinktas toks, kad atkartotų stilizuotą pupelės formą ir vertikalų dalinimą pusiau. Ryškiausiai tai matoma „d“ raidėje.

Lipdukų forma

Lipdukų formą padiktavo kavos malūnėlio mechanizmai, sumalantys kavą. Aiškios horizontalios linijos ir įstriži kirtimai išskiria etiketės lipdukus iš kitų produktų žymėjimo. Pabrėžiamas dinamiškumas.

Spalvos

Parinktos 5 spalvos, kurias galima tarpusavyje keisti lipdukų fone, pabrėžiant kavos charakterio įvairovę, identitetui suteikiant dinamiškumo. Spalvos simboliškai atitinka saulės, šilumos, vandens, augalo ir žemės objektus.

Dinaminis identitetas

G'day kavos prenumerata – kai klientai gauna kiekvieną kartą vis kito regiono, skonio ir savybių kavą. Todėl pakuotės žymėjimas vis kitoks, dinamiškai kintantis, tačiau lieka atpažįstamas. Su asmenybės prisilietimu, kuomet ranka ant etiketės lipduko užrašoma informacija apie kavos kilmę, skonį, apdorojimo būdą ir datą. Bet atpažįstamumas išlieka, kadangi lipdukų forma pasikartojanti, spalvos išlaikomos tos pačios. Kinta tik informacija ir lipdukų pozicijos ant pakuotės.

Data: 2018-12-12

Į viršų