Brendo strategija. Identiteto dizainas.

Belamu identitetas

Susipažinkite - Belamu!

Priaugink.lt yra internetinė kosmetikos ir grožio priemonių parduotuvė, turinti ir fizinių parduotuvių tinklą, kuris sparčiai plečiasi, turi ambicijų užkariauti užsienio rinkas. Todėl mes jiems sukūrėme naują pavadinimą Belamu ir identiteto dizainą.

Logotipo simbolinė kilmė yra žavus moteriškas bučinys arba kupidono strėlės galas, suformuojantis B raidę. B raidę pavertėme į piktogramą, kurią patogu naudoti mažose erdvėse arba interneto socialiniuose profiliuose. Šriftas reprezentuoja draugišką minkštumą ir kietą profesionalumą.

Dvi spalvos - kūno spalva „nude“ ir grafito juoda, dedikuota blakstienų tušo kategorijai. Kodėl? Nes būtent nuo priauginamų blakstienų prasidėjo Belamu elektroninė prekyba, prasiplėtusi pudros, kremų ir kitų grožio prekių asortimentu. Šiomis spalvomis prisimename pradžią, nuo ko viskas prasidėjo, ir žvelgiame į Belamu ateitį.

Grafiniai elementai, bangos, simbolizuoja plaukų sruogas ir švelnius kūno priežiūros judesius. Devizui „Tavo grožio partneris“ suteiktas antspaudo apvalumas, kaip kokybės užtvirtinimo ženklas.

Kurdami kursų sertifikatų dizainą, tikrai praplėtėme savo žodynus naujais terminais - blakstienų priauginimas, blakstienų laminavimas, antakių dažymas ir korekcijos, depiliacija, plaukų priauginimas.

Data: 2019 09 19
Kūrybos vadovas: Marius Bartkus
Jaunesnioji dizainerė: Greta Kolitončikaitė

Į viršų