Brendo strategija. Identiteto dizainas.


Apie paslaugas

Brendo strategija
Identiteto dizainas
Tyrimai ir analizė
Vizualinių resursų auditas
Tinklapio dizainas ir programavimas
Spaudos, ekrano ir erdvės navigacijos dizainas

Apie mus

"Moira" yra brendo strategijos ir identiteto dizaino agentūra. Teikia prekės ženklų kūrimo ir vizualinio audito paslaugas, panaudojant mokslinius metodus. Dizaino idėjų generavimas ir koncentruotas jų įgyvendinimas. Bet kurioje srityje, visomis priemonėmis. Klientams visame pasaulyje.

Vaizdas yra pasąmonės kalba

Mus supantis pasaulis kalba milijonais vaizdinių. Tai yra galingas komunikacijos užtaisas. Svarbiausias uždavinys – suteikti vaizdui formą ir paversti jį sąmonės kalba. Esame tikri, kad pažaboję šią jėgą, atveriame duris į efektyvią komunikaciją. Mes tikime tuo, ką matome. O matome tai, ką kuriame – kokybišką vaizdą. Dizainą, kuris veikia. Priimame iššūkius, grąžiname konkrečius rezultatus. „Moira Visuals“ yra procesas. Dizaino idėjų generavimas ir koncentruotas jų įgyvendinimas. Bet kurioje srityje, visomis priemonėmis. Klientams visame pasaulyje.

Darbo principai

Nėra paruoštų formų – kiekvienas klientas yra išskirtinis;
Kūrybiškumas skirtas tam, kad dizainas būtų originalus;
Drąsa siūlyti naujoves;
Bendra kūryba – klientas džiaugiasi rezultatais;

Apie pasiekimus


Logotipas knygoje „Dos Logos“

Knygoje „Dos Logos“ (2004 m.) tyrinėjama išskirtinė viso pasaulio dizainerių vizualinė kalba ir stilistinės logotipų kūrimo prieigos. Nieko nuostabaus – Moira Visuals logotipas taip pat joje pateiktas. (ISBN: 978-3-89955-055-9)

Logotipai knygoje „Los Logos 4“

„Los Logos 4“ (2008 m.) pateikia dabartinių dizaino pokyčių ir tendencijų apžvalgą, aptariant 5000 pažangiausių logotipų. Džiaugiamės, kad 5 Moira Visuals kurti logotipai taip pat yra šioje knygoje! (ISBN: 978-3-89955-222-5)

Logotipai knygoje „Lietuvos prekių ženklai“

Lietuvos šiuolaikinius prekės ženklus aptariančioje knygoje publikuoti ir 4 Moira Visuals projektuoti logotipai („Lietuvos prekių ženklai“, prof. A. Klimas, 2009 m., ISBN: 9789955854623).

Interviu žurnalui „Best in Lithuania“

Žurnalas apie verslo, mokslo ir kultūros lyderius Lietuvoje „Best in Lithuania“ (2012, Nr. 18) publikavo interviu su Moira Visuals dizaineriu Mariumi Bartkumi ir keletą projektų.

Dizaino lipdukai laikraštyje „370“

Moira Visuals kurtų lipdukų serija „StickerDesign.eu“ publikuota jaunimo laikraštyje „370“ (2010 m. lapkritis, Nr. 7).

Susįję straipsniai:
Pornografijos elementai lietuviškame dizaine
Alisa stebuklų lentynoje #11

Į viršų