Lietuvosmenas.lt interneto puslapio dizainas

Dr. Jauniaus Gumbio ir Lietuvos meno fondo užsakymu sukūrėme interneto portalą, pristatantį gausią ir vertingą tapybos, skulptūros ir knygų kolekciją.

Kartu su klientu suformuoti dizaino tikslai: paprastas, minimalus ir aiškus dizainas, kuriame dominuotų kūrinys. Kartu siekiama, kad, pateikiant gausią kūrinių kolekciją, peržiūra būtų patogi.

Kolekcija skirstoma į tapybą, skulptūrą ir knygas. Papildomai kūriniai grupuojami pagal autorių, In Focus kategorijas, laiko tarpsnius „Spalvos laike“.

Tapyboje svarbiausia spalvos, todėl Lietuvosmenas.lt tituliniame puslapyje sukūrėme „Spalvų laiką“ – algoritmą, automatiškai apskaičiuojantį kiekvieno kūrinio vidutinę spalvą ir ją perteikiantį kvadratėlyje. Kiekvienas kūrinys atvaizduojamas kvadratėliu – tarsi pikseliu. Rodomas ir kūrinių skaičius laiko juostoje, o kvadratėlis veikia kaip nuoroda į kūrinio vaizdą ir išsamesnį aprašymą. Didžiuojamės „Spalvų laiku“, nes tai skaitmeninės tapybos kūrinys, panaudojantis tradicinės tapybos duomenis, bet moderniai juos interpretuojantis.

Nuoroda: Lietuvosmenas.lt

Data: 2016 09 09

Į viršų