AD HOC identitetas

Dokumentinių filmų festivaliui nepatogiomis žmogaus teisės temomis sukurtas AD HOC: NEPATOGUS KINAS ženklas, firminis stilius, filmų katalogas, skrajutės ir kvietimai. Taip pat spaudos, išorės stendų ir video reklama. Klientas Lietuvos žmogaus teisių centras (www.manoteises.lt)

Logotipui ir identitetui panaudotos žmogaus kūno dalys - pirštai, kulnai, galvos, lupos, akys. Į šiuos vizualinius objektus žmogus jautriau reaguoja, labiau atreipiamas dėmėsys, nes tai nepatogūs, dviprasmiški objektai. Keista, tačiau bet kurie organai, esantys kaip žmogaus visuma, mums atrodo patrauklūs, o juos atskyrus nuo žmogaus, tampa keistu, kartais pasišlykštėjimą sukeliančiu vaizdiniu. Kūno dalys siejasi su festivalio temos ašimi, kuri yra "žmogus". Juoda spalvą parinkta, kaip kino peržiūrai būdinga tamsą, tuo pačiu simbolizuoja žmogaus sielos tamsiuosius užkampius, šiek tiek gąsdinanti.

Plėtojant "žmogaus" ir "kūno dalių" temą, buvo sukurta serija personažų, kurie pasiūlyti naudoti, kaip kitoniškumą toleruoti kviečiantys, apeliuojantys į prieštaringus žmonių jausmus, sutvėrimai.

Kūrybos vadovas Marius Bartkus
Video Mantas Grigaitis

Data: 2007 04 25


Top