Moira Visuals. Apie mus
Moira Visuals. Juosta
Vaizdas yra pasąmonės kalba

Mus supantis pasaulis kalba milijonais vaizdinių. Tai yra galingas komunikacijos užtaisas. Svarbiausias uždavinys – suteikti vaizdui formą ir paversti jį sąmonės kalba. Esame tikri, kad pažaboję šią jėgą, atveriame duris į efektyvią komunikaciją. Mes tikime tuo, ką matome. O matome tai, ką kuriame – kokybišką vaizdą. Dizainą, kuris veikia. Priimame iššūkius, grąžiname konkrečius rezultatus. „Moira Visuals“ yra procesas. Dizaino idėjų generavimas ir koncentruotas jų įgyvendinimas. Bet kurioje srityje, visomis priemonėmis. Klientams visame pasaulyje.
Moira Visuals. Juosta
Kas tai?

„Moira Visuals“ yra profesionali dizaino agentūra, teikianti kūrybinius dizaino sprendimus ir vizualinės komunikacijos paslaugas. Įsikūrusi 2002 metais, „Moira Visuals“ pradėjo kokybiškai naują vizualinio dizaino Lietuvoje plėtros etapą. 2003 metais agentūra tapo dizaino profesionalus vienijančios Lietuvos grafinio dizaino asociacijos (LGDA) nariu. 2005 metais „Moira Visuals“ pasiekė ženklų laimėjimą, liudijantį agentūros brandos etapą. Su vadovu Mariumi Bartkumi priešakyje „Moira Visuals“ laimėjo Lietuvos paviljono pasaulinėje „Expo“ parodoje logo kūrimui paskelbtą konkursą. Iš 80 kandidatų buvo pasirinktas „Moira Visuals“ sukurtas žalia ir mėlyna spalva žaidžiantis stilizuotas „expomedis“.
Moira Visuals. Juosta
Žmonės ir principai

„Moira Visuals“ vienija jaunus ir daug patirties jau sukaupusius kūrybingus dizainerius, fotografus ir programuotojus. Jaunatviška energija ir klientų poreikių išmanymas leidžia pasiekti originalų ir efektyvų rezultatą. „Moira Visuals“ darbo principai aiškūs:

1. Nėra paruoštų formų – kiekvienas klientas yra išskirtinis;
2. Kūrybiškumas skirtas tam, kad dizainas būtų originalus;
3. Drąsa siūlyti naujoves;
4. Bendra kūryba – klientas džiaugiasi rezultatais;

Ko negali „Moira Visuals“?

„Moira Visuals“ negali tik vieno – pateikti nekokybišką dizaino sprendimą.

Moira Visuals. Juosta
"Moira Visuals" - vienu pelės spustelėjimu

Kuria vizualinį dizainą beveik visose atvaizdavimo priemonėse. Teikia kompleksines paslaugas – nuo logotipo iki interaktyvios prezentacijos CD ar internetiniame puslapyje. Nuo A iki Z – nuo idėjos iki gamybos priežiūros bei pakeitimų. Kasdienybė kinta, „Moira Visuals“ – kartu. Daro laiku ir greitai. Tai – sąlyga sutartyje. Priešingu atveju atsakome finansiškai. Komanda – nuolatos „plius 1“. Tai – klientas. Prieinama visame pasaulyje, Lietuvoje – taip pat.
Moira Visuals. Juosta
Susisiekite su mumis:

info@moiravisuals.com arba tel. (8 5) 2617505, mob. (8 656) 87644 arba dizaino pasiteiravimo forma.
moira design illustration 01
moira design illustration
moira design illustration
moira design illustration
moira design illustration
Moira Visuals © 1999-2015. Visos teisės saugomos.
Moira Visuals. Atgal į titulinį


Atgal į titulinį